ročník 48/2007:
                   
075Bratrstvo
 
OBSAH:
Titulní stránka
Tvořili jsme seminář
Zprávy a oznámení

Úvodní stránka
Formátovat
pro tisk

Textová verze
PDF verze
Archiv
Rejstřík
Zpěvník Bratrstva
E-mail
Objednávka
Návštěvní kniha
 
WEBowsky pocitadlo ZEAL
počítadlo ZEAL
 
Vyhledávání:ikonky pro vás
ikonka Bratrstva
detaily

Grafické prvky jsou vytvořeny, nebo upraveny programem GIMP
Webové stránky jsou vytvořeny pomocí html editiru Quanta
To všechno je vytvořeno na počítači s OS Linux!

 
 
 
 
 
TVOŘILI JSME SEMINÁŘ
Olga Ferjenčíková

Čtyřkolový, představte si. Celé dva roky, během čtyř prodloužených víkendů, s občasnými domácími úkoly. Připravíte si třeba pobožnost – a pak vám ji patnáct až dvacet ostatních účastníků, mezi nimi pár SOMáků, ale ne jen těch, obrátí naruby. Co bylo dobře, co zmatené, kdy jste moc gestikulovali a kdy vám nebylo rozumět.
Příprava biblických a herních programů ale byla jen jednou z mnoha částeček kaleidoskopu zvaného „Seminář pro pracovníky s mládeží“. Celou dobu jako hlavní organizátoři vytrvali Michal Šourek s Filipem Kellerem a snažili se nám představit celou škálu toho, co nás může při práci s mládeží v církvi potkat. Při čtvrtém semináři, který proběhl 27.4. – 1.5. ve středisku v Chotěboři, jsme se už nevěnovali tomu, jak vést tábor a za co při tom neseme zodpovědnost, ale třeba jedenáctému přikázání „Neužiješ!“. Miki Erdinger s námi při něm probíral trávovou a alkoholovou problematiku, což hezky navazovalo na složitosti dospívání, o nichž jsme mluvili s psycholožkou Martou Kovářovou.
I pokud s mládeží (zatím) nepracujete, ale chcete zažít společné diskuse a společenství vůbec, sledujte na podzim evangnet – začne nový cyklus. Já ale předtím naskočila až do třetí čtvrtiny, takže se můžu těšit ještě na dva díly s úplně novými lidmi. Třeba mezi nimi budeš i ty, milý čtenáři?
 
 
ZPRÁVY
 
 
 

 
Diskusní fórum k článku Tvořili jsme seminář: počet příspěvků: 1     |zobrazit diskusní fórum | vložit příspěvek |