ročník 51/2010:
                   
109Bratrstvo
 
OBSAH:
Titulní stránka
Prásknout, či neprásknout?
Uzdravení jako metafora odpuštění, 4.část.
Čas na pravdu???
Za všechny poklady světa
Člověk neví, co je lepší
Co vzala voda
Na cestování mě baví cestovat
Náboženství a válka ve znamení kalicha
Vztah jako vinylová deska
Vytáhnout paty aneb Heidelberg
Být, či nemít
Gilead
Relationships
Zhmotnění hlasu lidu
Všimli jsme si
Informatorium
Zprávy a oznámení

Úvodní stránka
Formátovat
pro tisk

Textová verze
PDF verze
Archiv
Rejstřík
Zpěvník Bratrstva
E-mail
Objednávka
Návštěvní kniha
 
WEBowsky pocitadlo ZEAL
počítadlo ZEAL
 
Vyhledávání:ikonky pro vás
ikonka Bratrstva
detaily

Grafické prvky jsou vytvořeny, nebo upraveny programem GIMP
Webové stránky jsou vytvořeny pomocí html editiru Quanta
To všechno je vytvořeno na počítači s OS Linux!

 
 
 
 
 
INFORMATORIUM

První listopadový víkend: 5.-7. 11. 2010 se uskuteční v Táboře společné
seniorátní dny mládeže jihočeského a pražského seniorátu s názvem "Stádo - člověk bez názoru".

Ve dnech 5.-7.11.2010 se v Hořicích uskuteční SCUK mládeže organizovaný Královéhradeckým SOMem. Téma: "Sex, Drugs and Rock´n´roll??". O AIDS a vztazích bude v sobotu přednášet Tomáš Řehák z organizace ABATOP. Všechny zveme na mix duchovního, hudebního, společenského a tvořivého programu zakončeného nedělní bohoslužbou v Večeří Páně a následnou "Nebeskou kavárnou".

POZOR BRNO!!! Naše podzimní školka se posunula - Život je krásný 12. - 14.11. Boskovice.

ŠPEK v Děčíně, "aneb kdo přijde po nás?"

Opět je tu podzimní akce Ústeckého seniorátu, která se bude konat 19. - 20. listopadu v Děčíně. Ten kdo ví, jaké máme "Špeky" tuší, co děláme neradi. Kdo neví, nechť se přidá a zeptá: Kdo přijde po nás? Uklizečka? :/ Doufáme že dorazíte s našimi hosty M. Medkovou a M. Šourkem a společně vyřešíme tuto otázku.

Je vám v pátek líto, že končí škola? Přijeďte na SDM! Zažijte s námi víkendovou školu! 24.-27.11.2010, Semetín, hájenka Alcedo. Soušástí seniorátek je i oblíbené Adventní bdění - snad tentokrát vydržíme...
Více info na www.vychodomoravska-mladez.evangnet.cz

FLOORBALLOVÝ TURNAJ! V Chrudimi se v sobotu 6.11. od 9.30 uskuteční floorballové klání! Ať přijedete jako tým nebo jednotlivci, s hokejkami či bez, rádi Vás uvidíme! Více na http://chrudimska-mladez.evangnet.cz.

Na hlinecké faře proběhne 6.11. od 15:00 mládež poličského seniorátu. Na program jsme sehnali povídání o vězeňství (br. fr. M. Čejka), duchovní pauza (br. fr. D. Sedláček), bohaté občerstvení. Večer je koncert Evy Henychové, která nám zahraje a zazpívá na hlinecké tvrzi. Vemte si společenské oblečení i něco na přespání, to kvůli štábní kultuře!
A to je určitě zajímavý program, tak neváhejte a přijeďte!
Končit budeme v neděli po kostele, přespíme na faře, nutný poplatek činí pouze 50 korun, www.policska-mladez.evangnet.cz

Akce "Setkání konfirmandů a mladší mládeže Moravskoslezského seniorátu" je určena pro mládež ve věku 12 - 15 let, bude se konat 5. - 7. listopadu 2010 v komunitním centru Klášter v Blahutovicích a bude plná zábavy, her, zpívání i zamýšlení nad tématem "Dva světy?". Další informace a pozvánka jsou na http://moravskoslezska-mladez.evangnet.cz/.

Ostravský sbor a Moravskoslezský SEM vás zvou ve dnech 12. - 14. listopadu na minifestival nejen křesťanských hudebníků do Ostravy. Můžete se těšit na tyto kapely a interprety: Boudapsova, CB Hranice, Moby Dick, Honza Dospiva a Nachez. Na programu je také hudební dílna s celocírkevním kantorem Ladislavem Moravetzem. Více informací a pozvánka jsou http://moravskoslezska-mladez.evangnet.cz/.

10. - 11. prosince proběhne v Lysé nad Labem tradiční Vánoční mládež. Těšit se můžete na povídání s vánoční tematikou, vánoční písně, dárky, ale i na tradiční vánoční jídlo. Bližší informace naleznejš na stránkách poděbradské mládeže. 
 
INFORMATORIUM EVANGELICORUM
 
 
 

 
Diskusní fórum k článku Informatorium:    | vložit příspěvek |