ročník 52/2011:
                   
116Bratrstvo
 
OBSAH:
Titulní stránka
Krásné a dobré
Netrpí naše duše anorexií
Proč ne "Soul and spirit lotion"?
Nejsem barbína
Půst – ano, nebo ne?
Víra bez církve nedává smysl
Aby sůl chuti nepozbyla
S Martou v kuchyni
Jóga a křesťanství
A k Boží slávě pokorně bečet part černé ovce
Odhaloval se jako nějaký blázen
Martina Trchová – Takhle ve mně vyjou vlci
Bible hrou
Upside Down
Květy V čajové konvici
Veřejnoprávní komiks
Všimli jsme si 6
Pošli to dál!
Zprávy a oznámení

Úvodní stránka
Formátovat
pro tisk

Textová verze
PDF verze
Archiv
Rejstřík
Zpěvník Bratrstva
E-mail
Objednávka
Návštěvní kniha
 
WEBowsky pocitadlo ZEAL
počítadlo ZEAL
 
Vyhledávání:ikonky pro vás
ikonka Bratrstva
detaily

Grafické prvky jsou vytvořeny, nebo upraveny programem GIMP
Webové stránky jsou vytvořeny pomocí html editiru Quanta
To všechno je vytvořeno na počítači s OS Linux!

 
 
 
 
 
POŠLI TO DÁL!
Šárka Schmarczová

Sportovně - hudební kurz pro mládež. 7. - 17. srpna 2011. Sborový dům v Tisu
(Orlickéh hory). Věk 12+ . Podrobnější informace na http://kralovehradecka-mladez.evangnet.cz. Či pište na radim.zarsky@evangnet.cz.

Od 30.6. do 5.7.2011 pořádá jihočeský SOM ve spolupráci s YMCA Jindřichův Hradec letní vodu Sázava 2011. Cena: 850,-Kč. Věk: 15+. Přihlášky na: Jana.Norinska@seznam.cz, kam se můžete obrátit i v případě dotazů. Další informace už jen přihlášeným.

Od 10.-17.7.2011 se na Travné uskuteční tradiční brigáda. Kromě práce budou na programu výlety, sport a také zamýšlení se nad knihou C.S.Lewise K jádru křesťanství. Více informací na http://www.travna.cz/.

Letní seniorátní týden mládeže (nejen) moravskoslezského seniorátu neboli LST se bude konat již podesáté. Letos se toto setkání uskuteční v Rajnochovicích od 20.-28.8.2011 a jeho téma zní Žiwhat?!. Těšit se můžete na biblické programy, hry, dílny, sport a jiné. Více informací najdete na: http://moravskoslezska-mladez.evangnet.cz/.

Ve 20.-26.8.2011 proběhne brigáda na dřevo v Herlíkovích, Horském domově. Více informací najdete včas na http://mladez.evangnet.cz.

5. jubilejní ročník ČÁSLAVSKÉHO HUDEBNÍHO FESTIVALU
Chrudimský SOM pro vás připravuje další,již pátý ročník hudebního festivalu, který se bude konat v sobotu 30. července 2011 na krásné zahradě Diakonie ČCE v Čáslavi. Jako vždy se můžete těšit na různorodou hudbu, skvělou atmosféru, opečené prase, natočené pivo a kofolu, samozřejmě nebude chybět slunečná obloha! Nicméně akce se koná za každého počasí, na déšť jsme připraveni a nezmoknete! Tak pozvěte kamarády a přátele a vyražte na festival!


Do Prahy se po roce vrací nevšední Kavárna POTMĚ, ve které obsluhují nevidomí číšníci v naprosté tmě. Kavárnu otevře 8.června její patronka, zpěvačka Aneta Langerová. Ta v kavárně nejen zazpívá, ale také bude obsluhovat její návštěvníky. Další hosté budou mít možnost černočernou kávu ochutnat každý den od 10 do 21 hodin až do 22.června. Její návštěvou přispějete do sbírky Světluška částkou 100 Kč a jako památku na nevšední zážitek si odnesete hrneček se Světluškou. Na střeše kavárny vystoupí Márdi z Vypsané fixy, Ivan Hlas a Jiří Schmitzer a talentované nevidomé děti. Letošní novinkou bude historicky první výstava fotografií v absolutní tmě. Jedná se o sérii portrétů nevidomých kavárníků s názvem JSME STEJNÍ?, která bude slavnostně otevřena 8. června 2011 v sousedství Kavárny POTMĚ.


 
 
POŠLI TO DÁL
 
 
 

 
Diskusní fórum k článku Pošli to dál!:    | vložit příspěvek |