ročník 52/2011:
                   
118Bratrstvo
 
OBSAH:
Titulní stránka
Holky versus kluci
Tři řešení
Dívky v bibli
O Panně Marii
Voko bralo v Jihlavě
Zprávy a oznámení

Úvodní stránka
Formátovat
pro tisk

Textová verze
PDF verze
Archiv
Rejstřík
Zpěvník Bratrstva
E-mail
Objednávka
Návštěvní kniha
 
WEBowsky pocitadlo ZEAL
počítadlo ZEAL
 
Vyhledávání:ikonky pro vás
ikonka Bratrstva
detaily

Grafické prvky jsou vytvořeny, nebo upraveny programem GIMP
Webové stránky jsou vytvořeny pomocí html editiru Quanta
To všechno je vytvořeno na počítači s OS Linux!

 
 
 
 
 
VOKO BRALO V JIHLAVĚ
Šárka Schmarczová

Příležitosti a rizika v našem životě byl podtitul letošního sjezdu. Zeptám se tedy v tomto duchu, je sjezd příležitost, kterou bychom si neměli nechat utéct? A je se sjezdem spojené i nějaké riziko?
Kdo letos nebyl v Jihlavě, přišel o přednášku novinářky Petry Procházkové, možnost poznat Christhopera Obuu z Jižního Súdánu, zjistit jak se to má s duchem, duší a tělem v počítačové síti, zažít modlitbu všemi smysly a přijít na to, jak je to se štěstím a náhodou.
Tak to byly ty víceméně intelektuální požitky. Na sjezdu jsou však i příležitosti k jinému druhu relaxace, kupříkladu volejbal, fotbal, výtvarná dílna, z níž jste si letos mimo jiné mohli odnést třeba náušnice z pet lahví.
A rizika? Kupříkladu fatální riziko, že se zamilujete do někoho z druhého konce republiky a další rok budete trávit ve vlaku. Riziko, že při prohlídce Jihlavy zjistíte, že vaše město není středobodem vesmíru, ale jsou i jiná, která stojí za to poznat. Riziko, které na vás čeká v PUBu, tedy při Posezení U Bublin je, že se z vás stane propagátor zdravého životního stylu, neboť zjistíte, že bavit se dá i bez alkoholu a cigaret.
Za rok tedy nepromarněte příležitost, zkuste zariskovat a vypravit se do Šumperka. Téma je Moment aneb čas a jeho naplnění. Jedním z nejsilnějších momentů sjezdu bývá nedělní bohoslužba. Jak často se vám podaří modlit se v počtu až pěti set lidí? Nebo ještě větším, dáme to? Uděláme si čas a budeme přemýšlet o jeho naplnění?
 
 
SJEZD (NEJEN) EVANGELICKÉ MLÁDEŽE
 
 
 

 
Diskusní fórum k článku Voko bralo v Jihlavě:    | vložit příspěvek |